Kerpe Plajı

Hata mesajı

  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-plaji_2.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-kartal-kaya-2_1.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-aksam-ustu_1.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-kartal-kaya-1_1.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-giris_1.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-kartal-kaya-1.jpgkerpe-kartal-kaya-3_1.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-kartal-kaya-4_1.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-kartal-kaya_1.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kerpe-plaji-gun-batimi_1.jpg): failed to open stream: Permission denied.

 

Kaliteye ve temizliğe önem verenlerin tercihleri arasında yer alan KERPE plajı, 2016 yılında aldığı MAVİ BAYRAK ile sizlere sunduğu eşsiz doğa harikası yapısıyla başınızı döndürmeye devam etmektedir. Kandıra 'nın en çok tercih edilen plajlarından olan Kerpe plajı, Mavi bayrağı ile bu ünvanını dahada perçinlemiş durumdadır. Geçmiştede bir çok kişiye ev sahipliği yapmış bu belde, yeni yatırımlarla dahada modern olan yüzüyle sizleri beklemektedir. 

Kerpe plajı, ücretsizolarak sizlere en kaliteli ve neşeli bir tatili sizlere vaad etmiyor, sunuyor. Plajın etrafında ve yakınlarında ihtiyaçlarınızı karşılayacak işletmeler olarak fazlasıyla zengindir. Her türlü ihtiyacınızı rahatça ve sorunsuzca eksiksiz olarak karşılayabilirsiniz.

Konumu: 
Sıkça Sorulan Sorular: 

Kerpe plajı ücretlimi ?

Hayır, ücretsizdir. Mavi bayraklı kerpe plajı halk plajıdır.

Mavi Bayrak nedir ?

Mavi Bayrak, 44 ülkede faaliyet yürüten Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı ’nın (FEE), belli kriterlere sahip plajlara ve marinalara verdiği ödüldür. Bu bayrak o plajda kriterlerin uygulandığını gösterir.

Mavi Bayrak kriterlerine buradan bakabilirsiniz.

Plaj kullanımı için gün ve saat uygulaması varmı ?

Hayır. Plajı istediğiniz zaman istediğiniz saatlerde kullanabilirsiniz. Yaz sezonunda kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kerpe 'de yaz sezonu hangi tarihlerde geçerli oluyor ?

Yaz sezonu, Haziran 1 de başlar ve Eylül 15 e kadar devam eder. Siz tercihinize göre daha erken veya daha geç de kalabilirsiniz.

Plajın çevresi hakkında biraz bilgi vereblirmisiniz ?

Plaj hem kumsal ve hemde yürüş yolundan oluşmaktadır. Yürüyüş yolunun sonuna doğru olan açık kısımlardan denize atlayabilir ve merdivenleri vasıtasıyla çıkabilirsiniz. Plaj oldukça temiz ve elittir. Soyunma kabinleri, şezlonglar vs. kullanımınıza sunulmuştur. çevresinde her türlü ihtiyacınıza uygun alışveriş yerleri mevcuttur. yanınıza hiç bişey almadan gelseniz bile Kerpe 'den karşılayabilirsiniz.

Yakınlarda plaj haricinde gezilebilecek yerler varmı ?

Kesinlikle görmeniz gereken yerler mevcut.
Kartal kayalar 'a 5-10 dk yürüş ile ulaşabilirsiniz. Burada çeşitli yüksekliğindeki kayalıklardan denize atlayanları seyredebilir, değişik jeolojik yapısını tüm güzelliğiyle fotoğraflayabilir veya gün batımını seyredebilirsiniz.
Bayanlar ise miço kadınlar plajına geçiş yapabilirler. Plaj bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.
Doğa yürüşleri yapabilir, deniz ve ormanın bir arada sergilediği eşsiz güzellikleri keşfedebilirsiniz.

Kerpe plajına nasıl gidilir ?

Kerpe 'ye ulaşım sayfamızdan tüm ulaşım bilgilerine detaylıca ulaşabilirsiniz.

Toplam Katılım: 0