KANDIRA KERESTE

Hata mesajı

  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kandira-keresteci-mehmet-1.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kandira-keresteci-mehmet-2.jpg): failed to open stream: Permission denied.
  • Warning: image_gd_save() (C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\modules\system\image.gd.inc dosyasının 308 satırı) içinde imagejpeg(C:\inetpub\vhosts\ozeloto.com\kandira.net\sites\default\files\styles\bx_slider_900x675\public\kandira-keresteci-mehmet-3.jpg): failed to open stream: Permission denied.
İşletme Kategorisi:
İşletme Hakkında: 

Birikmlerimiz ve tecrübelerimizle sektörde var olan firmamızın 1995 yılından bu yana, Keresteci MEHMET adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sektöre ilk adımı marangoz atölyesi olarak atan firmamız, daha sonraları zamanın gereksinimlerini karşılamak ve değişimden en iyi olarak yararlanmak için, hizmet ve imalatın yanına ihracatıda ekleyerek değişen piyasaya ayak uydurmuş ve büyümenin yolunu açmış oldu.

Firmamız imalat hizmetleri ve ithalat olarak iki ayrı dalda hizmet vermektedir. Ukraynadan ithalat yoluyla satışa sunduğumuz ürünlerimiz, Doğramalık Kereste, İnşaatlık Kereste, Lambiri, Profil, Döşeme, Alın Tahtası, Süpürgelik satışları Kefken'deki yerimizden yapılmaktadır. Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

 

Keresteci MEHMET

Gsm: 
+90 543 414 62 79
Adres: 

Kurtyeri Mahallesi, Kandıra Caddesi, No: 247

Çalışma Saatleri: 

Hafta İçi

Cumartesi

Pazar

Özel Drum

08:00 - 18:00

08:00 - 18:00

KAPALI

7/24 ARANABİLİR